Vaše nejčastější otázky

Kdo může být členem komunity mujpanel.cz?

Členy naší komunity se mohou stát občané České republiky, kteří zde tvrale žijí a mají zájem o dlouhodobou účast v průzkumech veřejného mínění na internetu. Minimální požadovaný věk je 16 let.

Jak se stát členem mujpanel.cz?

Zaregistrovat se můžete pravdivým vyplněním registračního formuláře. Každá osoba může mít pouze 1 registraci. Duplicitní registrace jedné osoby se považuje za porušení podmínek členství a může být důvodem vyloučení z mujpanel.cz. Po vyplnění registračního formuláře Vám bude zaslán email se vstupní údaji do Vašeho účtu.

Co mi registrace přinese?

Registrací do mujpanel.cz získáte možnost otevřeně sdělit svůj názor a navíc za to získat peněžitou nebo hmotnou odměnu.

Jaké jsou nároky na můj počítač?

K účasti v průzkumech stačí běžný počítač s připojením k internetu a internetovým prohlížečem (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome,…). Nezbytný je i emailový účet.

Jaká bude moje odměna za účast v průzkumu?

Výše Vaší odměny za průzkumy bude závislá na rozsahu a typu průzkumu. O výši odměny budete informováni v emailu s pozvánkou k vyplnění průzkumu.

Nastřádané body můžete směnit za peníze (1 bod = 1 Kč) nebo si vybrat věcnou odměnu příslušné bodové hodnoty.

Katalog odměn

Kdy obdržím odměnu za vyplněné dotazníky?

Pokud nechcete body střádat, můžete požádat o směnu bodů na peníze a o vyplacení odměny, dosáhne-li Váš účet 500 bodů.

Peníze obdržíte na svůj bankovní účet, jehož číslo nám zašlete na kontaktní email společně s žádostí o vyplacení odměny. Nebo můžete požádat emailem o jejich zaslání poštovní složenkou (při zaslání peněz poštovní složenkou automaticky odečítáme poštovné 32 Kč).

Hmotnou odměnu můžete směňovat za své body již od 200 bodů.

Jak obdržím vybranou odměnu?

Vybranou odměnu, na kterou máte našetřen potřebný počet bodů, Vám zašleme poštou nebo si ji můžete převzít osobně v sídle IBRS s.r.o..

Kolik emailů zpráv mi budete zasílat?

Standardně zasíláme email s potvrzením registrace. Další emaily Vám budou zasílány v závislosti na probíhajících průzkumech.

Musím se zúčastnit všech výzkumů?

Máte možnost zúčastnit se všech výzkumů, k jejichž vyplnění Vás vyzveme. Účast v nich je dobrovolná.

Jak dlouho trvá vyplnit jeden dotazník?

Čas potřebný k vyplnění jednoho dotazníku závisí na počtu a rozsahu otázek. Vyplnění jednoho dotazníku se pohybuje od 1 do 20 min.

Zapomněl/a jsem přístupové heslo! Co mám dělat?

Pokud jste zapomněl/a heslo můžete si ho nechat znovu zaslat.

Jak změním své heslo nebo email?

Heslo nebo email můžete měnit ve správě svého účtu v sekci "Mé údaje".

Jak změním své osobní údaje (adresu, bankovní účet,...)?

Osobní údaje můžete měnit obdobně jako emailový účet ve správě svého účtu v sekci "Mé údaje".

Jak zruším svoji registraci?

Svoji účast v online průzkumech můžete zrušit požadavkem ke zrušení zaslaným na email odpovědného pracovníka mujpanel.cz.

Jak zacházíte se svěřenými údaji?

Všechny údaje, které nám sdělíte pečlivě chráníme a zacházíme s nimi, tak aby nebylo možné je zneužít neoprávněnou osobou. Pro práci s osobními daty jsme registrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů. Veškeré zpracování Vašich osobních údajů je v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů.

Proč musím v registraci uvádět své osobní údaje?

Vaše osobní údaje jsou potřeba ke specifickému přiřazení dotazníků např. podle pohlaví, vzdělání, zájmů atd.. Statistické zpracování nám umožní zjistit, jak jsou členové komunity mujpanel.cz reprezentativní vzhledem k obecné populaci České republiky.

Kdo má přístup k mým osobním informacím?

K Vámi vyplněným informacím mají přístup pouze pověření a proškolení pracovníci.

Koho kontaktovat s otázkami týkajícími se online průzkumů?

Jakékoli dotazy týkající se online průzkumů směřujte na info@mujpanel.cz.